Dom położony jest na wzgórzu w miejscowości Szczytna między Polanicą Zdrój a Dusznikami Zdrój przy zagajniku skąd roztaczają się piękne widoki na górzystą okolicę, w tym na Park Narodowy Gór Stołowych przy szlakach turystycznych i trasach rowerowych.
 
Oferujemy 4 pokoje, każdy z łazienką i balkonem (okazjonalnie dodatkowo studio dwupokojowe i apartament dwupokojowy) . Do dyspozycji jest również salon z telewizją satelitarną, kominkiem i stołem do bilarda. Wolny wstęp do kuchni z pełnym wyposażeniem umożliwia przygotowywanie posiłków.
 
Przy domu można grillować (3 grille) jak również palić ognisko. W pobliżu staw z pomostem i piękna okolica zachęcają do odpoczynku i licznych spacerów.
Obiekt jest chroniony przez  profesjonalną agencję ochrony.

 

Cena od 25-60zł za noc/osobę

Szczytna jest miastem leżącym w Kotlinie Kłodzkiej z siedzibą Urzędu Gminy o liczbie 5300 mieszkańców,  położonym w odległości 4 km między Polanicą Zdrój i Dusznikami Zdrój (zwanym stąd  Międzyzdrojami), przy trasie międzynarodowej E67 (droga krajowa nr 8) w kierunku do granicy z Czechami w Kudowie Zdrój. Znajduje się Tu stacja kolejowa PKP i przystanek autobusów dalekobieżnych.

 

Przykładowe odległości:

 

Wrocław: 103 km

 

Nachod (Czechy): 20 km

 

Wyciągi narciarskie w pobliżu (Zieleniec : 20 min)

 

Praga (Czechy): 150 km

 

Wiedeń (Austria): 329 km

 
Wenecja (Włochy): 940 km

 


Tzw. doba hotelowa zaczyna się o godziny 15: 00 a kończy się o godzinie 11:00 

Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu

Warunkiem rezerwacji jest wpłacanie zadatku w wysokości 30% kosztu pobytu.

W pensjonacie mają prawo przebywać tylko te osoby, które opłaciły pobyt

Wystawiamy Faktury VAT

Adres  konta : ,,Nadodrze'' Zakład Usług Budowlanych Wynajem Pokoi Gościnnych Waldemar Faściszewski ul. Zacisze 10, 57-330 Szczytna
Bank: BGŻ S.A.
Nr rachunku : 64 2030 0045 1110 0000 0034 8250